Pályakezdő kontrolling tanácsadó

Bővülő csapatunkba pályakezdőtől egészen a tapasztalt tanácsadóig keresünk munkatársakat.

Advanced Budgeting szoftver tanácsadó – Tudj meg többet a szoftverről.

Alapvető elvárások:

  • Gazdasági informatikai/gazdasági végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok
  • Középfokú szinten beszéli az angol nyelvet
  • Excel tudással rendelkezik
  • Jó kommunikációs képesség, komplex gondolkodás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság, következetesség, precizitás
  • Proaktív, innovatív hozzáállás
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Magas szintű Excel tudás
  • IT affinitás, SQL ismeretek
  • Német nyelv ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (pl. SAP, NAVISON…) ismerete előny
  • Kiváló elemzési készség

Amit kínálunk:

  • Betekintés a tanácsadási szakma gyakorlatába, mindennapi kihívásaiba (nem csak tanácsadói oldalról)
  • Kontrolling tanácsadás Magyarországon, tervezési és riportálási, CRM, egyéb kontrolling támogató rendszerek testre szabása, bevezetése
  • Kihívásokkal teli munkakörnyezet, gyors szakmai fejlődés, folyamatos együtt gondolkodás a tapasztalt tanácsadókkal, vállalatvezetőkkel
  • A kontrolleri munka több iparág specifikus kihívásának felfedezése, megoldása
  • Tapasztalatnak és önállóságnak megfelelő versenyképes fizetés

Jelentkezés folyamatos, magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi címen: Gabriella.rabi@gordon-webster.com

További információk:

Adózási asszisztens

Feladatok:

  • Transzferár dokumentációk készítése során támogatni a tanácsadó munkáját
  • Árazási irányelvek elemzése és dokumentálása, javaslatok készítése a tanácsadó segítségével
  • Összehasonlító tanulmányok készítése, pénzügyi tranzakciók elemzése
  • Multinacionális cégek tevékenységeinek üzleti elemzése
  • Nemzetközi adatbázisok használata
  • Részvétel adóellenőrzésekben, adótanácsadási projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok
  • MS Office aktív felhasználói ismerete
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

  • Német nyelvtudás
  • Kontrolling területen/könyvelésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Gyors szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezését önéletrajzzal az alábbi címre várjuk: Gabriella.rabi@gordon-webster.com